Z tisku

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Chci docenit ty, kdo vychovávají děti

datum vydání: 2. ledna 2009 · zdroj: Universum

Marián Hošek hostem Studia Česko

datum vydání: 2. června 2008 · zdroj: ČRo - Rádio Česko

Hostem Studia Česko byl v pondělí 2. 6. 2008 místopředseda KDU-ČSL Marián Hošek. Moderátor Ondřej Černý s ním mluvil o aktuálních politických tématech - například o církevních restitucí, vládních reformních krocích nebo o reformě volebního zákona. Probrali ale také situaci v KDU-ČSL. Rozhovor si můžete poslechnout zde.

Rozhovor s Mariánem Hoškem

datum vydání: 21. dubna 2008 · zdroj: ČT 24

Na rozhovor s Mariánem Hoškem se můžete podívat zde.

Nový trestní zákoník

datum vydání: 14. března 2008 · zdroj: ČRo 1 - Radiožurnál

Duel na téma nový trestní zákoník a grogy v rámci pořadu Radiofórum.

Lidé, kteří u sebe mají drogy, se možná už brzy nebudou muset bát trestu. Poslanci totiž právě dnes dali zelenou novému trestnímu zákoníku, který kromě jiného právě u drog v řadě případů škrtá slovo soud a trest a nahrazuje je slovy přestupek a pokuta. Příklady? Za dvacet cigaret marihuany nebo půl gramu pervitinu či kokainu by soud nehrozil, nejvýše jen pokuta. Má to tak být? Je už jiná doba než dřív? Jaký vy máte názor? Ve vysílání Radiožurnálu je teď profesor Pavel Šámal z Nejvyššího soudu a Marián Hošek, místopředseda KDU-ČSL.

Celý pořad si můžete poslechnout zde.

Marián Hošek v Impulsech Václava Moravce

datum vydání: 12. března 2008 · zdroj: Rádio Impuls

Místopředseda KDU-ČSL Marián Hošek mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o poplatcích u lékaře nebo o situaci v dětských ústavech. Rozhovor si můžete přečíst nebo poslechnout zde.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »